Szkolenia Microsoft Office

Szkolenia Microsoft Office

Microsoft Office

Microsoft Office to nie tylko Excel czy Access. W grupie Office zawarte są także inne bardzo użyteczne w biznesie programy, takie jak edytor Microsoft Word, program do tworzenia prezentacji Microsoft PowerPoint, a także Microsoft Outlook czy Microsoft Visio. Do grupy Office zaliczamy także program Microsoft SharePoint służący do budowy własnych witryn internetowych.

Nasze szkolenia Microsoft Office obejmują praktycznie wszystkie programy z tej grupy - na szkoleniu Microsoft Word przekazujemy wiedzę z zakresu szybkiej i profesjonalnej edycji dokumentów, na dwóch poziomach szkolenia Microsoft PowerPoint pokazujemy jak tworzyć atrakcyjne prezentacje, szkolenie Microsoft Outlook zawiera wiedzę w zakresie użycia poczty elektronicznej, stosowania kalendarzy i kontaktów, natomiast na szkoleniach Microsoft Visio uczymy jak szybko i sprawnie tworzyć różnorodne diagramy biznesowe.

Szkolenie Microsoft Outlook

Microsoft Outlook

Możliwości programu Microsoft Outlook sięgają znacznie poza pisanie prostych emaili. W trakcie szkolenia nauczysz się jak sprawnie wymieniać informacje za pomocą wiadomości, zarządzać czasem własnym oraz współpracowników za pomocą kalendarza oraz zadań, jak dopasowywać program do własnych potrzeb, jak wymieniać informacje w grupie roboczej.

Poznaj szczegóły
Szkolenie Microsoft Visio

Microsoft Visio

Jeżeli masz do czynienia z wizualizacją tego co się dzieje w firmie, to program Microsoft Visio jest właśnie dla Ciebie! Za jego pomocą możesz tworzyć diagramy organizacyjne lub opis procesów biznesowych, możesz także wykorzystać program Visio do mind-mappingu lub tworzenia harmonogramów i diagramów work-flow.

Poznaj szczegóły
Szkolenie Word w Firmie

Word w Firmie

Intensywne szkolenie poświęcone praktycznym zagadnieniom tworzenia profesjonalnych dokumentów tekstowych w praktyce korporacyjnej. Omawiamy następujące tematy: profesjonalne formatowanie dokumentów (teksty oraz grafika), poprawna praca z dużymi dokumentami, stosowanie i formatowanie tabel, szablony, style oraz recenzje.

Poznaj szczegóły
Szkolenie Microsoft PowerPoint

Microsoft PowerPoint

Bardzo intensywne szkolenie przekazujące wiedzę w zakresie tworzenia profesjonalnych prezentacji w programie PowerPoint. W jego trakcie dowiesz się jak umiejętnie stosować obiekty graficzne takie jak wykresy i SmartArt, tak aby przyciągnąć uwagę odbiorców. Nauczysz się jak profesjonalnie formatować multimedia (zdjęcia, dźwięk, filmy), przejścia oraz animacje.

Poznaj szczegóły
Szkolenie Microsoft PowerPoint Zaawansowany

Microsoft PowerPoint Zaawansowany

Szkolenie przeznaczone dla osób używających programu PowerPoint, które chciałby osiągnąć poziom profesjonalnego prezentera. Na szkoleniu nauczysz się kreatywnego użycia złożonych multimediów (animacje, złożona edycja grafiki, wykresów, filmów), użycia sceneriuszy a także projektowania ekranów typu "dashboard".

Poznaj szczegóły
Szkolenie Microsoft SharePoint

Microsoft SharePoint

Szkolenie to jest przeznaczone dla aktualnych oraz "nowych" użytkowników programu Microsoft SharePoint. W jego trakcie uczymy wykorzystania pełnych możliwości tego programu - tworzenia własnych witryn służących do zarządzania dokumentami, informacjami, projektami, posługiwania się listami oraz przepływami pracy.

Poznaj szczegóły
Szkolenie Microsoft SharePoint Zaawansowany

Microsoft SharePoint Zaawansowany

Szkolenie przekazujące wiedzę na temat projektowania złożonych rozwiązań biznesowych za pomocą programu SharePoint. W trakcie szkolenia dowiesz się jak automatyzować procesy za pomocą własnych przepływów, jak tworzyć niestandardowe formularze do edycji danych. Poruszamy także zagadnienia obsługi zestawów dokumentów za pomocą typów zawartości a także budowy aplikacji z pomocą programu Microsoft Access.

Poznaj szczegóły
Szkolenie Microsoft Power BI

Microsoft Power BI

W trakcie szkolenia omawiamy wyczerpująco wykorzystanie programu Power BI Desktop a także serwisu Power BI do tworzenia interaktywnych zaawansowanych raportów. Omawiamy wizualizacje za pomocą tabel, tabel przestawnych (macierzy) a także ogromnej ilości obiektów wizualnych (wykresy liniowe, kolumnowe, schodkowe, bąbelkowe, wstęgowe, ,mapy i wiele, wiele innych). Pokazujemy jak zaimportować dane do raportu (Excel, pliki tekstowe, bazy danych), jak je przekonwertować i wyczyścić. Przekazujemy także wiedzę na temat użycia złożonych funkcji DAX, a także publikowania raportów w różnych formatach.

Poznaj szczegóły
Szkolenie Microsoft Teams

Microsoft Teams

Możliwości programu Microsoft Teams koncentrują się na usprawnieniu pracy zespołów. W trakcie szkolenia nauczysz się, organizować zespoły, wymieniać informacje za pomocą konwersacji oraz plików. Dużo miejsca poświęcamy spotkaniom - jak je planować oraz realizować. Omawiamy też zaawansowane opcje oferowane przez Aplikacje - Forms, Lists, Power Automate.

Poznaj szczegóły
Szkolenie Microsoft Power Automate

Microsoft Power Automate

Możliwości programów Microsoft Office 365 są ogromne, tym bardziej jeżeli można je ze sobą powiązać. W trakcie szkolenia nauczysz się jak samodzielnie automatyzować czynności pomiędzy programami Office np. przesyłanie wiadomości e-mail oraz w Teams, automatycznie zapisywać pliki oraz reagować na nowe pliki, jak usprawnić pracę w Planner, jak uruchamiać procesy z tabel Excela. Dowiesz się jak tworzyć formularze za pomocą programu Forms, które zapisują wyniki do arkusza Excela.

Poznaj szczegóły
Szkolenie Microsoft Power BI Zaawansowany

Microsoft Power BI Zaawansowany

W trakcie szkolenia omawiamy zaawansowane techniki tworzenia raportów Power BI. Wyczerpująco omawiamy użycie funkcji DAX przydatnych do obliczania podsumowań, danych procentowych, obliczeń na datach - CALCULATE, SUMMARIZE, WINDOW i wiele innych. Omawiamy użycie zmiennych w wyrażeniach DAX oraz tworzenie grup obliczeń (calculation groups). Pokazujemy złożone techniki tworzenia poprawnych wizualnie raportów (zakładki, przyciski akcji, etykietki dynamiczne). Poruszamy także tematy złożonych zapytań Power Query, użycia Power Automate do automatyzacji wysyłania emaili oraz Powe Apps do edycji danych raportu.

Poznaj szczegóły

Warto dodać, że nasze szkolenia Microsoft Office obejmują także program Microsoft SharePoint. Na szkoleniach Microsoft SharePoint uczymy jak budować własne witryny internetowe, umożliwiające wspólną pracę na dokumentach, zarządzanie informacją w departamentach i grupach roboczych. Na module zaawansowanym uczymy jak budować własne złożone przepływy automatyzujące procesy, jak projektować złożone aplikacje biznesowe na witrynach.

Na szkoleniach Microsoft Office (tak jak na pozostałych szkoleniach naszej firmy), uczestnicy uczą się rozwiązując razem z trenerem typowe problemy występujące w firmach, wiele z tych scenariuszy może być bezpośrednio użyta do własnych zastosowań. Programy naszych szkoleń Microsoft Office budowane są przez praktyków, zawierają wiele cennych porad oraz wskazówek.

Szkolenia zamknięte

Oferujemy także szkolenie w formule zamkniętej, organizowane w lokalizacji OPENMIND lub siedzibie Zamawiającego. Cena ustalana jest indywidualnie, program szkolenia dobierany jest dla każdej grupy oddzielnie, firma OPENMIND może także zapewnić notebooki dla uczestników szkolenia.

+48 58 661 01 91 openmind@openmind.pl